Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Więcej w temacie Flobo - automatycznej obsługi należności na flobo.io.

Przedsiębiorcy cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla ogromnych firm

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają zaledwie 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, szczególnie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Zastanawiasz się czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, zatem znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych bądź niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]