Apartamenty w Krynicy-Zdroju

Krynica Zdrój to jedna z najciekawszych destynacji na południu Polski. Oprócz mnóstwa zabytków, jest również utożsamiana z niezwykle zdrowym klimatem oraz złożami wody o właściwościach zdrowotnych, dzięki czemu każdego sezonu staje się celem wojaży setek polskich i zagranicznych letników. Duże zainteresowanie oznacza konieczność zagwarantowania przyjezdnym sporej bazy noclegowej – szczęśliwie znalezienie miejsc w tym przepięknym mieście nie powinno sprawić trudności.

Wynajęcie apartamentów Krynica Zdrój

Większość miejsc noclegowych w Krynicy stanowią apartamenty Krynica Zdrój – mieszkania, których najem będzie świetnym wyjściem dla tych wczasowiczów, którzy z najróżniejszych przyczyn nie mogą lub nie chcą postawić na zamieszkanie w lecznicy. Koszty wynajęcia apartamentów Krynica Zdrój są naprawdę zróżnicowane – od cen nie przewyższających 50 złotych, aż po lokale, w których nocleg kosztować będzie ponad 100 PLN.

Co poza apartamentami Krynica Zdrój?

Oprócz apartamentów, w tej miejscowości czekają na nas też inne ogłoszenia. Działa tu wiele hoteli oraz gospodarstw agroturystycznych, które proponują odwiedzającym je gościom bardzo dobre warunki w niewysokich cenach. Ze względu na korzystny klimat, w Krynicy Zdroju funkcjonuje również wiele sanatoriów, które obok miejsc hotelowych, proponują kuracjuszom także lecznicze zabiegi i opiekę terapeutów. Bywają droższe niż apartamenty Krynica Zdrój, jednak ich goście mogą liczyć wszak na liczne udogodnienia.

Nasze dane:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]