Vitberg, Vitberg opinie

Zestawy do wibroterapii marki Vitberg – nie tylko dla profesjonalistów

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: montownię, dział elektroniki, wykrawalnię i szwalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Okrycie aparatu wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]