Vitberg opinie

Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, bolące biodro czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]