Urządzenia Vitberg – wibroterapia całego ciała albo jego fragmentów

Poszerz swoją wiedzę o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skoncentrować się na konkretnym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednak pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie całego kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]