„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesięcznym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – ocena redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podpięciu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]