Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Tutaj uzyskasz pomoc polskiego psychologa Coventry

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zaczęli udawać się na Wyspy. Obecnie przez Brexit fala emigracyjna wyhamowała, lecz ciągle nie brak ludzi skłonnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii stwarza wiele utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi problemami się upora?

Pobyt na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z rodziną, jak również praca na terenie obcego kraju, generują wiele problemów, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się też trudności z otrzymaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju wyjątkowo trudno jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano podczas rozmowy zostaną powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta prowadzona jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339