Poznaj historię firmy Vitberg

Zainteresowany Vitberg opinie? Skieruj się tutaj

Dowiedz się jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na kanale YouTube.

Lata doświadczeń w jednym zestawie marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia pacjentów chorujących na rozmaite schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z 6 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki segmentacji urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do składu aparatów firmy Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a następnie dokładnie sprawdzany przed skierowaniem do kupującego.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]