Portal „Kto Cię wyleczy” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy zesztywnienie ramion i szyi, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania nogi, plecy, biodra, szyję lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]