Od pomysłu po produkt – historia urządzeń do wibroterapii Vitberg

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i od tego czasu skutecznie modernizuje swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Wibroterapia może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jednak mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak także przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył 52 placówki na terenie kraju, w których można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Średnio c czwarty pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]