Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Szukasz szczegółowych informacji dotyczących operacji wzroku Kraków? Skieruj się na voigtklinikaoka.pl

Zdrowe oczy zapewniają pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można wyeliminować problematyczne i nierzadko groźne dla zdrowia choroby oczu. Kto może poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – zaufaj wprawnemu optometryście

Do niedawna korygowanie wad wzroku ograniczało się do dobierania okularów ewentualnie soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak nowoczesne metody korekcji pozwalające na leczenie krótkowzroczności, astygmatyzmu, dalekowzroczności, jak również wielu rzadszych chorób. Nadzwyczaj rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku, która znamionuje się ogromną efektywnością. Laserowa korekcja wzroku jest mało inwazyjna i bezpieczna, a pacjent prędko powraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, gdzie zatrudniona jest wykwalifikowana kadra medyczna, specjalizująca się w nowoczesnych technikach leczenia. Biegły optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać właściwą technikę leczenia i usunąć wadę wzroku. Lekarze pracujący w klinice okulistycznej mają w dyspozycji nowoczesne urządzenia diagnostyczne, tym samym mogą wykryć nawet najrzadsze choroby oczu.

Z jakimi chorobami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne podejmują się też leczeniem innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Najnowsze metody jego korekcji polegają m.in. na kształtowaniu rogówki z wykorzystaniem procedury Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Oprócz tego lekarze wykonują pomiar ciśnienia oka, będący procedurą użyteczną w ujawnianiu zapalenia gałki ocznej, glaukomy oraz pozostałych niebezpiecznych chorób. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to konieczne przed operacją katarakty lub innymi zabiegami laserowymi. Korekta wzroku to naturalnie nie wszystko – specjaliści okuliści radzą sobie także z innymi przypadłościami, takimi jak pozbyciem się kaszaków oraz ciał obcych z oka.

Nasze dane:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]