Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Uzyskaj więcej informacji o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów skarżących się na bóle nóg, szyi oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]