Vitberg, Vitberg opinie

Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło również sen testującego, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, wysoka jakość produkcji, jego estetyka oraz to, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom rozważającym kupno całości zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]