„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Wszystko o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli zechcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, niezbędne będzie zakup modułu: Nogi, Szyja, Kolana, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych elementów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]