Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Lekcje rysunku Kraków - dowiedz się więcej o ofercie na domin-krakow.pl

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również ważnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, że wielu z nas postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wrażliwości, wyobraźni i umiejętności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Warszawa, Łódź, Gdańsk czy Kraków. Nie brak również kursów adresowanych do początkujących – osób, które po prostu uwielbiają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują też naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]