Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Szukasz unikatowej oferty kursu rysunku architektonicznego? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ mnóstwo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to niesłychanie ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale także porady profesjonalistów pomagające przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]