Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Sprawdź informacje o kursie rysunku dla dzieci Kraków

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]