Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Poszukujesz najlepszej oferty wynajmu szalunków? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest cement – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są ze sklejki, lecz można zaobserwować także wersje wykonane ze stali, a czasem nawet tworzyw syntetycznych. Innymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety ze względu na wysokie koszty nie wszystkie ekipy budowlane mają własne szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to obecnie bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Kupno swoich szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei budowanie fundamentów nie jest główną usługą danej ekipy, warto sprawdzić atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku jest bardziej korzystne niż ich kupno. Warto wspomnieć także o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować spore koszty.

Wynajem szalunków – jak szukać?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej wybrać usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie również troska o klienta – w przypadku, gdy zbliża się czas startu robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze natomiast wejść do sieci, by dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy sądzą dotychczasowi klienci.

Nasze dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]