Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Domy drewniane projekty. Uzyskaj więcej wiadomości

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Nowatorska technologia sprawia, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale są także komfortowe. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar domu oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa elementy. Z jednej strony zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym elementom zapewniają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – organiczne komponenty

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje zrobione z organicznych komponentów, co sprawia, że są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie musimy stosować kosztownej termomodernizacji. Ważnym plusem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo całość robót realizowana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]