Na co zwrócić uwagę kupując okna energooszczędne

Jeśli chcesz nabyć okna energooszczędne, koniecznie odwiedź tę stronę

Wysokiej klasy okna energooszczędne to najważniejszy element, o którym należy pamiętać przy remontowaniu lokalu mieszkalnego. Najlepiej sprawdzają się okna drewniane, które w sprzedaży odnajdziemy w różnych wariantach. W jaki sposób są wyprodukowane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – sprawdź przepuszczalność cieplną

Drewniane okna skonstruowane są z naturalnych komponentów – m. in. dębu i modrzewia. Charakteryzują się świetnymi właściwościami, dzięki czemu dotrzymują kroku oknom z aluminium. Modernizując budynek przed sezonem zimowym, trzeba zwrócić baczną uwagę na szczelność stolarki okiennej. Daje to nie tylko dogodne warunki wewnątrz mieszkania, ale również oszczędność drewna lub oleju opałowego. Współczynnik przepuszczalności cieplnej musi być odpowiedni (tj. niższy niż 0,8 W/m2), wówczas osiągamy komfort cieplny w mieszkaniu. Ciepło zostaje w domu, a przez szpary nie dociera mróz .

Okna energooszczędne – precyzyjne systemy uszczelniające

Nabywając nowe okna energooszczędne sprawdźmy inny istotny detal – stopień izolacji akustycznej. Zainwestujmy w dobrze izolowane okna drewniane, jeśli chcemy uchronić się przed nadmiernym hałasem z dworu. Niezwykle istotne są także profesjonalne systemy uszczelniające – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ innowacyjna technika zapewnia pozbycie się niechcianego pogłosu, a także wspaniały komfort termiczny w domu.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]