Coraz częściej wybieramy projekty domów góralskich

Zamów domy góralskie całoroczne.

Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki ceglane. Obecnie na szczęście zauważyć można to, że ich popularność stopniowo się zwiększa. Rzecz jasna nie jest tak bez przyczyny – domy drewniane mają bowiem wiele atutów. Najważniejszym okazuje się z pewnością wygląd – pasują zarówno do miejskiej, jak i rustykalnej zabudowy. Ważne jest również to, iż domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, bowiem są wykonywane wyłącznie z odnawialnych materiałów. Drewno potrafi również pochłaniać promieniowanie pochodzące od sprzętów RTV i oczyszczać powietrze, co sprawia, że ich lokatorzy wydajniej się wysypiają i dbają o swoje płuca.

Projekty domów góralskich i nie tylko

Najczęściej wybieranym typem domów z drewna są rzecz jasna te przypominające góralską architekturę. Często wykonywane są z bali, a sposób ich wykończenia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy również projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym guście. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne stylistyki – na przykład elementy murowane. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zlecić również, kiedy zamierzamy wybudować je poza górami.

Projekty domów góralskich – jak wybrać architekta?

Nie zapominajmy, iż na wygodę życia w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, w myśl którego został wzniesiony. Z tego powodu decydując się na podobne wyjście, warto obejrzeć dotychczasowe projekty twórcy i dowiedzieć się, co myślą o nim wcześniejsi klienci. Ważne jest, by w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – dzięki temu otrzymamy pewność, że nasze zlecenie zostanie odpowiednio wykonane i spełni nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze też sprawdzić się, czy projektant działa z firmą, która wybuduje dom – dzięki temu inwestycja przebiegnie prędzej.

Nasze dane:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]