Budowa domów drewnianych – nowoczesność, funkcjonalność, estetyka

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie budowę domów drewnianych

Bardzo dużo osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się zrealizować to pragnienie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w naszym krajobrazie dominowały domy mające kształt klasycznego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się też dużymi stratami energii. Aktualnie wygląda to diametralnie inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy drewniane stanowiące połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć tradycję i nowoczesność?

Domy budowane z drewna to obecnie bardzo dobry przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak często określa się też styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Małe okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, weranda bądź balkon – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu podhalańskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, z chęcią wykorzystują także innego rodzaju nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być też energooszczędny. Aby tak się stało, architekci stawiają na zwartą bryłę domu, polecają dobór odpowiednich okien oraz odpowiednie ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można nierzadko w w jednej części Polski. Jest to oczywiście Małopolska, na terenie której leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjalistom

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najlepiej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Dokładnie tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Nasze dane:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]