Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Pod tym adresem zapoznasz się z pełnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozkwitem rynku, zmieniliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie znajdziemy niemal wszystko, nadal wiele artykułów warto nabywać w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Zakup złotego naszyjnika, broszki czy pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, by mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli chcemy nabyć pierścionek bądź obrączki ślubne, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli z kolei zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za ciasny lub zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego wymiaru albo wykona nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej wskazówki złotnika. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji komunii, urodzin czy ślubu.

Inne usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli wypadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, złotnik błyskawicznie i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na pierścionku czy wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inny istotny dla nas tekst. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny prezent, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek lub naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce trzymamy zniszczoną czy też zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasze dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]