Wisiorki srebrne

Wisiorek kupisz na www.bizutik.pl

Magia wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety komfort nabywania dużej ilości biżuterii nie każdej z pań jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na grubość dobieranego łańcuszka i materiał, z którego go wykonano. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łzy, rąbu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]