biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Stylowym dodatkiem dla każdej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z kolczykami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy kryształowe?

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, posiadające znakomite cechy optyczne. Mienią się pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz przezroczyste. Mogą doskonale imitować drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako element zdobniczy. Na rynku znajdziemy także zabarwione rodzaje cyrkonii – poprzez użycie stosownych komponentów można uzyskać następujące odcienie: szafirowy, bordowy, oliwkowy, brązowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w połączeniu ze srebrem. Te szlachetne ozdoby są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, jak również łańcuszków. Gdzie możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych rozmiarach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i modną biżuterię. Klientki często zamawiają proste kolczyki, ale także te różnorodnie zdobione.