Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Po więcej szczegółów o kolczyki sztyfty kliknij tutaj.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno użyty do ich zrobienia kruszec, wzór oraz ozdobne kamienie, ale też typ zapięcia. Na rynku dostępne są różne rodzaje mocowań – na przykład długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich kobiet, które cenią prostotę oraz komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Bardzo istotna okazuje się także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe imprezy oraz te, które śmiało możemy nosić na co dzień.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo stylowe, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – topazem lub kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich kreacjach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie gabaryty i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do codziennych kreacji. Do biura warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają niemal równie dobrze, jak naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które naprawdę dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną ozdobą.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]