Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Jeśli poszukujesz kolczyków srebrnych, zobacz tu

Jednymi z najczęściej wybieranych przez Polki elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – wyjątkowo huczną i mniej formalną. Zobaczmy dlaczego są tak rozchwytywane i gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najbardziej „trendy” są urocze wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są wiszące akcesoria, które pięknie wydłużają szyję. Są ozdobione kosztownymi klejnotami albo zupełnie klasyczne. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie powodują alergii skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc kupując je zweryfikujmy cechy probiercze oraz technikę ich produkcji.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się perfekcyjnie, musimy umiejętnie je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Należy przecierać je regularnie suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne produkty czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki chować w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych technik pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie środki mocno naruszają miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór ozdób jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które gwarantują szybką dostawę i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.