Biżuteria z koralem

Znajdź biżuterię z koralem na www.bizutik.pl

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż biżuteria z koralem chroni przed negatywną energią i działa wyciszająco na wzbudzone emocje. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, w związku z czym idealnie nadaje się do casualowych kreacji, jak i również na specjalne okazje. Koral spotykany jest odcieniach: białym, czerwonym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego działanie hamujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie rodzinne, wolne od leków.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]